KONUM

KATEGORİLER
3005

ANTALYA BORABEY NAKLİYAT VE DEPOLAMA

Firma Yetkilisi
: Mehmet Borabey
Cep No
Telefon No
Fax No
: 0(242)3465042
İnternet Sitesi
: Belirtilmemiş
Ekleme Tarihi
: 21 Ocak 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 07040
Adres
: 468 Sk, Vekir Turgay İş Merkezi, No:8, Kat:3, D:36
Açılış Saati
: 08:30
Kapanış Saati
: 22:00
Firma Hakkında
: Firmamız Borabey Nakliyat Mehmet Borabey tarafından 2004 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile Antalya’da kurulmuştur.
Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır.Kendine ait kamyon ve kamyonetleri ile - şehir içi evden eve şehirler arası nakliyat ve depolama hizmeti vermektedir.Evden eve nakliyat sektöründe 18 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır.
Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ister. Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya veya ürünleri sigorta altına alıyoruz. Sabit ve GSM telefon numaralarımız'dan bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.Antalya Borabey Nakliyat ve Depolama her türlü nakliye ve depolama konusunda Antalya’da 2005’den beri faaliyetlerini sürdüren bunun yanı sıra kendi öz iradesini kaybetmemiş, müşteri memnuniyetini %100 konumuna getiren firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmenin düşüncesindedir.
Türkiye'nin En İyi ve En Büyük Nakliye şirketi olarak bilinen BOrabey Nakliyat profesyonel kadrosu ile birlikte tüm yaptığı Nakliye ve Taşıma konusunda müşterilerinden takdir ve teşekkür alan markasını konuşturan nakliye şirketidir.