ÇERKEZKÖY HURDA

Firma Yetkilisi
: Çerkezköy Hurda
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
Cep No
İnternet Sitesi
59
Hata Bildir
Sayfayı Yazdır
E-Posta
Linkedin
Twitter
Facebook
Ekleme Tarihi
: 30 Haziran 2021
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 59500
Adres
: Velimeşe Organize Sanayi Yolu
Açılış Saati
: 06:00
Kapanış Saati
: 00:00
Firma Hakkında
: Kurulduğu günden bugüne sektörünün öncüleri arasında olan Fersan Metal öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir.

'Doğa için çalışıyoruz' amacımız hurda olan maddeleri toplayarak,

Örneğin : Demir Hurdası, Aliminyum Hurdası, Pirinç Hurdası, Kablo Hurdası, Nikel Hurdası, Krom Hurdası, Kalay Hurdası, Bakır Hurdası, Hurda Piston, Hurda Radyatör, Buzdolabı Motoru Hurdası, Alüminyum Tabela Hurdası, Hidrofor Pompa Hurdası v.b geri dönüşümü olan yani kısaca hammadde kaynağı olarak kullanılıp doğal kaynaklara geri kazanılan atıkların kullanılmasını sağlamaktayız.

Hurda Alım-Satım ile tabi kaynaklarımızın korunması, enerji tasarrufu, atık miktarını azaltarak çöp işlemlerinde kolaylık sağlamaktır. Geri dönüşüm ile geleçeğe ve ekonomiye yatırım yapmakta yardımcı olmaktır.

Firmamız; hurda ve metal alımı alanında ekibimizle müşterilere en iyi fiyat ve en iyi hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Hurda, metal atık sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır. Fersan Metal müşteri isteklerinin kaliteli bir şekilde ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.

Geri Dönüşüm ülkemizde Çevre Kanunu ve bu kanuna istinaden çıkarılan yönetmenliklerle düzenlenmektedir. Hurdaları ayrı toplayarak, sınıflara bölerek geri dönüşüm sisteminin basamaklarını hafifletmiş oluyoruz....