EDP BORTES TESİSAT SİSTEMLERİ

Firma Yetkilisi
: Hasan
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
Cep No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
: Belirtilmemiş
72
Hata Bildir
Sayfayı Yazdır
E-Posta
Linkedin
Twitter
Facebook
Ekleme Tarihi
: 6 Temmuz 2021
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 34776
Adres
: Des Sanayi Sitesi. 112 Sk. No: 9
Açılış Saati
: Belirtilmemiş
Kapanış Saati
: Belirtilmemiş
Firma Hakkında
: Bortes Tesisat Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1992 yılında kuruldu. Üretimde kalite prensibini benimsemiştir. Bortes, konusunda uzman deneyimli kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir. Su ısıtma, gaz ve hava tesisatlarında kullanılan muhtelif ölçü ve özellikte valf ve bağlantı elemanlarını üretmektedir.

Üretimimiz yüksek teknolojiye sahip makine parkuru gerektirmektedir.Daha kaliteli ve seri üretim için, son teknoloji ile hassas makinelere sahip olan firmamız, daha iyiye ulaşma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Diğer yandan nitelikli elemanlarımızın daha iyi seviyeye ulaşması ve onların yeni bilgi ve imkânlarla donatılması için gerekli olanaklar sağlanarak, üretimin diger ayağınada büyük önem verilmektedir.

Firmamız üretmiş olduğu ürünlerle ilgili gerekli TSE Kalite Uygunluk belgelerine sahiptir. Sektörümüzde maalesef kaliteli bir ürün ortaya çıkması için ilgili standartların gerektirdigi şartlara özen gösterilmemiş, kalite kontrolü yapılmamış ürünler bulunmaktadır. Bu noktada firmamız hammadde temininden başlayarak, ürün nihai tüketiciye ulaşana kadar tüm safhalarda kaliteye ve ilgili standartlara azami ölçüde riayet etmektedir.

Aynı zamanda firmamız AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bu amaçla alternatif üretim şekilleri ve modelleri incelenerek bünyemize uygun ve üretimde maksimum fayda sağlayacak özgün modeller laboratuarlarımızda incelenerek geliştirilmektedir. Bu yönüyle firmamız ürünlerinde ve tüm birimlerinde kalite standartlarını sürekli yükseltmektedir.

Firmamızın sahip olduğu ve hedeflediği müşteri profili, sektörde saygın bir yeri olan ve her yönü ile düzenli bir yapıya sahip kurumsallaşma süreci tamamlamış müesseselerdir. Bortes, yurtiçi ve yurtdışı müşteri edinme faaliyetlerinde son derece seçici kriterler uygulamaktadır. Bu da ürünlerimizin fiyat pazarlama ve satış teknikleri açısından piyasada daha sağlıklı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır