KONUM

KATEGORİLER
3529

HİPER LOJİSTİK

Firma Yetkilisi
: Hüseyin Ergör
Cep No
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 12 Şubat 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 31030
Adres
: Uğur Mumcu Blv, No:33/9, K:2, D:13
Firma Hakkında
: Hiper Lojistik; 55’ten fazla ülkede partner ve acenteleriyle karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılığında yeşil lojistik hizmeti sunan kurumsal firmadır.
Modern yaşamı kolaylaştıran ve işlerini her zaman inovasyonla destekleyen Hiper Lojistik geleceğin sistemlerini günümüz şartlarında müşterilerine sunar. 2000’li yılların başlangıcında sektörel deneyim ve tecrübesiyle oluşumun temellerini atan Hiper Lojistik kurumsal olarak dünyanın tüm noktalarında kara, hava ve denizyolu taşımacılık çözümleri için kuruldu. Günümüzün gerekliliği olan bilgi ve teknolojiyi işine entegre ederek son gelişmelerle modern lojistik hizmet ağıyla son noktaya kadar ve geri dönüşüm dahil olmak üzere kurumsal yeteneklerini geliştirerek her geçen gün güncellemektedir.

Çevreye duyarlı yeşil lojistik sistemini benimseyen ve müşteri odaklı anlayışı ile firmamız ger geçen gün daha da ilerlemektedir. Gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakmak için son yıllarda lojistik sektöründe olan teknik ve yöntemlerle hizmet sunar. Özellikle intermodal, multimodal gibi çevreye duyarlı lojistik yöntemlerine hız katarak çalışmalarını durmaksızın devam etmektedir.

Vizyon: Global düzeyde gelişen lojistik hizmet ağımızı iş dünyasına ulaştırmak.

Misyonumuz: Her geçen gün gelişen lojistik sistemlerimizle müşterilerimizin en iyi fiyat ve kaliteli hizmete ulaşmasını sağlamaktır.