KONUM

KATEGORİLER
3632

HIRDAVAT USTASI - MEGASAN TEKNİK HIRDAVAT

Firma Yetkilisi
: Seyfettin Yılmaz
Cep No
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
: Belirtilmemiş
Ekleme Tarihi
: 5 Temmuz 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 21100
Adres
: Sanayi Sitesi, 8. Sk, No:18
Firma Hakkında
: Hırdavat Ustası, hem iş hayatınızda hem de ev işlerinizi konforlu bir şekilde yapmanızı sağlayan, iş güvenliği kurallarına uygun hareket eden, gerek elektrikli el aletleri, gerekse akülü el aletlerini tedarik etmenizi sağlayan bir firmadır. İnşaat malzemeleri ve hırdavat grubunda işinizin ustası olmanızı sağlayacak, bahçe ekipmanları ve aksesuar grupları ile her daim yanınızda olmaya devam edeceğiz. Akülü el aletlerinde Bosch, Makita ve Catpower firmaları ile yoluna devam eden, kurulduğu günden beri darbeli matkap, vidalam ve somun sıkma ürünlerinde kalitenin adresi olmaya devam etmekteyiz. Kriko ve oto tamir setleri ile sizleri yarı yolda bırakmaz iken, jeneratör ve su motoru çeşitleri ile evinizde huzurla kalmanızı sağlayacağız.
İzeltaş ve knipex gibi markaların ürün çeşitlerini barındırarak anahtar, pense, keski ve tornavida gruplarında profesyonel iş anlayışını benimseyerek siz değerli müşterilerimize iade garantili hizmet vermekteyiz. Hırdavat ustası olarak, bahçe el aletleri ve benzinli ürünlerle daha kısa zamanda daha çok işi yapmanızı sağlayacak çeşitliliğe sahibiz. Ayrıca evinizin ve inşaat alanınızın her türlü eksiğini giderecek tecrübe ve bilgiye sahibiz. Mühendis, inşaat ustası ve işçinin ürün tedariğinde ortak buluşma noktası, en kaliteli hırdavat firmalarının kesiştiği adres olmaktan gurur duyarız.
Siz de güvenli ve konforlu alışveriş deneyimini yaşamak istiyorsanız, hemen web sayfamızı ziyaret edin. Başarıya ulaşmanın ilk şartı, profesyonel düşünmek ve profesyonellerle çalışmaktır.