KONUM

KATEGORİLER
3632

MALATYA IŞIK KOLTUK YIKAMA

Firma Yetkilisi
: Mustafa Işık
Cep No
: Belirtilmemiş
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 15 Ocak 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 44200
Adres
: Mehmet Akif Ersoy Cd, No:1
Firma Hakkında
: Işık Koltuk Yıkama
Malatya koltuk yıkama sektöründe deneyimli ve profesyonel ekibiyle yıllardan beri hizmet veren bir firmayız. Özverili ve güvenilir personelimiz ile yaz-kış demeden koltuklarınızı, yataklarınızı, sandalyelerinizi yıkamaktayız. Temizlik konusunda titiz ve bir o kadar da kaliteli temizlikten yanayız. Siz değerli Malatyalı vatandaşlarımızın memnuniyetini kazanmak için gece gündüz çalışmaktayız.
Koltuk yıkama, özveri gerektiren bir işlemdir. Koltuklarımız zamana ve kullanım şartlarına göre kirlenir ve artık üzerine oturulamayacak durumlara gelir. Bunun için koltuklarımızı düzenli bir şekilde yıkatmamız gerekir. Özellikle de çok çocuklu olan bir evde koltukların kirlenmesi, üzerine bir şeyler dökülmesi kaçınılmazdır.
Kirlenen koltuklar, zamanla birer bakteri yuvasına dönüşerek sağlığımızı tehdit eder hale gelebilir. Çünkü koltuk yapımında kullanılan süngerler bu bakterilerin oluşumunda temizlenmediği sürece birer yuva haline dönüşürler. Malatya koltuk yıkama olarak sizlerin hem sağlığını düşünmekteyiz, hem de koltukların ömrünü uzatarak bütçenize dolaylı yoldan katkı sağlamaktayız.
Koltuk temizliği gerçekten ihmal edilmemesi gereken bir konudur. İhmal edildiği sürece koltuk süngerleri ve kumaşları, bakteri, mikrop ve kir tutmaya elverişli birer malzemelerdir.

Koltuk Yıkama
Malatya İl Merkezi, Merkez İlçeler ve Dış İlçeler olmak üzere sizlere bir telefon kadar yakınız lütfen randevu için arayınız. Ev, Ofis, Otel, Yurt, Cafe, Restorant, Koltuk, Sandalye ve Yataklarınız itinalı, kaliteli, Profesyonel Makineler ve İlaçlar kullanılarak adresinde temizlenir.

Evimizdeki, iş yerlerimizdeki koltuklar gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyaların başında geliyor. Kitap okurken, televizyon izlerken veya sevdiklerinizi ağırlarken koltuklarınız istemeden de olsa kirlenebilir. Kirlenen koltukları temizlemek ise bir çileye dönüşebilir endişe etmeyin! Koltuklarınızı ilk günkü temiz haline yıpratmadan getiriyoruz, uygun deterjanlar son sistem Makineler kullanarak temizliyoruz dezenfekte ediyoruz.

Kumaş, Deri, pamuklu , kadife koltuklarınız yıpratmadan temizliyor ve kullanılan kimyasallardan arındırıyoruz. Malatya koltuk yıkama fiyatları konusunda bilgi almak için telefonla aramınız yeterlidir. Koltuk yıkama fiyatları konusunda uygun çözümler sunmaktayız.

El ile silmede ki dezavantajlar şunlardır; koltuklar yıpranır, kir içine hapsolur, lekeler yıl geçtikçe temizlenemez hale gelir, yapılan temizlik beklentinin altında kalır, verilen emek, harcanan zaman boşa gider, kullanılan temizlik malzemelerinden arındırılamaması özellikle çocuklar için sağlıksız bir ortama neden olur. Kullanılan su ve kimyasal kirli su olarak makine ile çekilir, dezenfekte edilir, yıkanan koltuklarınız hava şartlarına göre 1 ile 3 saat arasında kurur tekrar kullanılacak hale gelir.

Yataklarınız kullanıma bağlı olarak zamanla sararır kir, ter ve mikrobu içerisine hapseder zamanla hastalığa davetiye çıkarır. Yataklarınız uygun temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenir ilk günkü temiz haline getirilir, kullanılan su ve kimyasallar kirli su olarak makine ile çekilir, dezenfekte edilir, yıkanan yataklarınız hava şartlarına göre 1 ile 3 saat arasında kurur tekrar kullanılacak hale gelir.

Tüm hizmetlerimiz müşteri memnuniyet garantilidir, en büyük reklamımızın müşterinin kendisi olduğunu göz önünde bulundurarak hizmet veriyor, kaliteye önem veriyoruz. Koltuklarınızı emin ellere teslim ederek gözünüz arkada kalmasın. Nitekim her işi iyi yaptığını söyleyen birileri çıkacaktır. Ama sonu hüsranla bitecek bir maceraya atılmanızı istemeyiz. Çünkü yılların birikimi sayesinde almış olduğunuz koltuklar, yanlış yıkama yöntemleri sayesinde kullanılamayacak hale gelebilir.