KONUM

KATEGORİLER
3515

ÖZLEM BAHÇE

Firma Yetkilisi
: Mehmet Şükrü Gürel
Cep No
Telefon No
: Belirtilmemiş
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 27 Ocak 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 23100
Adres
: Aksaray Cd, No:3/A
Firma Hakkında
: Özlem Bahçe, e-ticaret hayatına 2021 yılında atılmış, Türkiye geneline hızlı sevkiyat ve güvenli alışverişi esas alarak çalışan bir firmadır. Bahçe işlerinizi konforlu bir şekilde yapmanızı sağlayan, Bahçe el aletleri grubunda budama makası, Hasat makinaları, motorlu testere ve motorlu tırpan ürünlerini tedarik etmenizi sağlayan bir firmadır. Bahçenin ustası olmak için her türlü profesyonel bahçe makinaları, çapa makinaları, ilaçlama makinaları, süt sağım makinaları envanterlerimizle kaliteli firmaların buluşma noktası olarak çabalamaktayız.
Bahçe ekipmanları ve yedek parçaları ile satış sonrası hizmetimizi güçlendirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.
Endüstriyel ürün tedariğinde sınıfının en iyisi makinalar ile enerji dostu ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunan ürünlerimizle yüksek kaliteyi amaç edinirken, Husqvarna, Yağmur, Tulsan, Stihl, Efco, Felco, Oleomac, palmera ve binbir çeşit ürünümüzle profesyonel iş anlayışını dün olduğu gibi, bugün de benimsemeye devam etmekteyiz. Kurulduğu günden beri benzinli testere, benzinli çapa makinası, dizel çapa makinası süt sağım makinası ve akülü bahçe aletlerinde lider firmaların buluşma noktası haline geldik. Evinizdeki bahçenin tüm bakım ve onarımı için ihtiyaç duyacağınız alet ve ekipmanı bulundurmaktan mutluluk duyarız. Stihl ve Yağmur gibi markaların ürün çeşitlerini barındırarak Ms 170 testere, Ms 250 testere, Yet 250, Yet 310 ve Yet 600 gibi çapa makinalarının en ucuz fiyatı göstermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.
Özlem Bahçe olarak, bahçe el aletleri ve benzinli ürünlerle daha kısa zamanda daha çok işi yapmanızı sağlayacak çeşitliliğe sahibiz. Ayrıca bahçenizin toprağıyla bir bütün çalışan, çalışırken her türlü eksiğini giderecek tecrübe ve bilgiye de sahibiz.

Siz de güvenli ve konforlu alışveriş deneyimini yaşamak istiyorsanız, hemen web sayfamızı ziyaret edin. Başarıya ulaşmanın ilk şartı, profesyonel düşünmek ve profesyonellerle çalışmaktır.
Özlem Bahçe ile Bahçenin Ustası ol