SARISOY NAKLİYAT

Firma Yetkilisi
: Ahmet
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
Cep No
İnternet Sitesi
117
Hata Bildir
Sayfayı Yazdır
Linkedin
Twitter
Facebook
Ekleme Tarihi
: 8 Temmuz 2021
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 34270
Adres
: 1.cebeci Yolu, P Cd. No:22
Açılış Saati
: Belirtilmemiş
Kapanış Saati
: Belirtilmemiş
Firma Hakkında
: 1990 yılında Hasan SARISOY tarafından kurulmuştur. Bu süre içerisinde evden eve nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, paletli taşımacılık, kurum ve kuruluş taşımacılığı ve lojistik destek sağlayarak çeşitli başarılara imza atmıştır.

Firmamız SARISOY NAKLİYAT müşteri güvenini esas alarak çalışma hayatına başlamıştır. Geçen zaman ise ne kadar doğru bir karar verdiğinin kanıtı olmuştur.Firmamız şu anda Evden eve taşımacılık, Paletli taşımacılık, Askılı tekstil taşımacılığı başta olmak üzere akla gelebilecek her çeşit taşıma işini gönül rahatlığı ile geçmişin verdiği tecrübeyle bütün müşterilerini referans göstererek gerçekleştirmektedir. Uzman eleman kadrosuyla herhangi oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek ekip grubuna sahiptir. Yük ve eşya taşımacılıkta en rahat şekişde yapılabilmesi için gerekli olan araç ve araç kasaları mevcuttur.

Şehiriçi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasında uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşıma işini gerçekleştirebilecek araçlar mevcuttur. Araçlar şirketimizin kendi bünyesine aittir.