SERBAY SİGORTA

Firma Yetkilisi
: Orhan
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
Cep No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
115
Hata Bildir
Sayfayı Yazdır
E-Posta
Linkedin
Twitter
Facebook
Ekleme Tarihi
: 8 Temmuz 2021
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 34250
Adres
: Serbay Plaza Beşyüzevler No:158
Açılış Saati
: Belirtilmemiş
Kapanış Saati
: Belirtilmemiş
Firma Hakkında
: Serbay Sigorta Acenteliği Ltd. Şti. olarak, 24 yılı aşkın süredir faaliyet göstermiş olduğumuz sigorta sektörün de, profesyonel kadrosu ve Türkiye geneline yayılmış portföyü ile, sigortalılarının memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş bir sigorta şirketiyiz.
Bu sebeple ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarından Axa Sigorta ile köklü çınar Anadolu Sigorta, güvenilirliği garantili başak ve güven sigortayı bünyesine katmış Groupama Sigorta, Alman devi Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Hdi Sigorta, Japon devi Sompo Japan Sigorta ile Vakıfbank gibi yılların banka güvencesini arkasında bulunduran Güneş Sigorta’nın temsilciliğini yapmaktayız.
Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan Serbay Sigorta, her türlü koşulda sigortalıların yanında bulunarak sigortalıların tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir.
Serbay Sigorta; Kasko, Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Trafik sigortası, Konut Sigortası, Bireysel Emeklilik ve diğer sigorta çeşitleri ile alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretmektedir.
Serbay Sigorta Acenteliği Ltd. Şti.,T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetiminde faaliyetlerini sürdürmekte olup tüm faaliyetlerini “Sigorta Acenteleri Yönetmeliği” ne ve 5684 sayılı Sigortacılık Kanunu’na uygun biçimde yürütmektedir.
Güveninize layık olarak nice 24 yıllarda “Güvenli Yaşamın Doğru Adresi” olmaya devam edeceğiz.