KONUM

KATEGORİLER
3523

URFA ORGANİZASYON HAYALİM ORGANİZASYON

Firma Yetkilisi
: Metin Doğan
Cep No
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 21 Ocak 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 63050
Adres
: 112. Sk, No:29/2
Firma Hakkında
: Kurulduğumuz günden beri amacımız seçkin kadromuzun katkı ve çalışmaları ile en iyiye ulaşmak olmuştur.
Uluslar arası standartlara uygun çalışmalarla yüksek kalite,yüksek güvenlik ve ileri teknoloji Gerçekleştirilen çalışmalarımız her türlü organizasyon işlerinde geniş çalışma alanı bulmuştur. Firmamız yıllardır bilgi ve tecrübe aktararak alanında tecrübeli, eğitimli konusunda Uzman çalışanları ile üstün başarıyı yakalamış ve yurtiçi hizmetleri ile global bir çalışma alanı yakalamıştır.

Vizyonumuz;

Her zaman yeniliklere açık,dürüstlük ve yapılan işi dünya standartlarında,en başarılı ve verimli şekilde Gerçekleştirmektir.Stratejimiz;Kurumsal bir şirket olarak oluşturduğumuz sistem dahilindeki ekip çalışmasıyla en başarılı projelere imza atmaktadır.

Hayalim organizasyon 12 yıldır iki farklı isimle hizmet vermiştir. İlk adımız Blue Star dı. Bundan 2 yıl önce adımızla birlikde bakış açımızdada bir değişiklik yaptık ve doğru bir karar olduğu tepkisini çevremizde ve işimizde hissetdik.
Herşeyi kendinizin yapması da mümkündür. Hatta birçok şeyi daha ucuza halledebileceğinizi de düşünebilirsiniz. Organizasyon firmaları doğal olarak bu işi kar amacıyla yapmaktadırlar. Fakat, her ne kadar sizin işiniz üzerinden kar ediyor olsalar bile, unutmayın ki onlar profesyonel oldukları için, sizin belki de ömrünüzde bir kez iş yapacağınız bir düğün salonu veya bir nikah şekeri firmasıyla onlar devamlı çalışmaktadırlar.

Organizasyonun amacı;
Karmaşıyı durdurmak
Alışkanlıkları gözlemlemek
Gereksiz olanları elimine etmek
Fonksiyonel bir sistem oluşturmak
Zamanı yönetmek
Düzeni sağlamak olmalıdır.
İşimiz ve amacımız kurumların ve kişilerin her türlü organizasyon, iletişim ve halkla ilişkiler etkinlikleri, yönetim danışmanlığı, reklam ve tasarım ihtiyaçlarınıza yönelik, hızlı, farklı, yaratıcı çözümler üretmek ve hayata geçirilmesinde destek vermektir.
21. yüzyıla damgasını vuracak kavram, “Değişim” olacaktır. Değişim yönetiminin ise; geleceğin yöneticilerinin ve onların yönettikleri organizasyonların hayatta kalabilmelerinin tek şartı olması beklenmektedir.
Gelecekteki mücadele; değişimi kontrol altına alma mücadelesi, bu savaşın başrol oyuncusu ise insanın bizzat kendisi olacaktır.

Türkiye de organizasyon denilince maalesef bundan anlaşılan catering hizmetleridir. Cafcaflı masalar, giydirilmiş sandalyeler, masa üstünde şamdanlar... Bu durumda her şey birbirinin tekrarı olan bir rutin içinde davam eder. Özgünlük, yaratıcılık, kişiye ya da şirkete has sunum hep geriye itilmiştir. Bunda doğal olarak müşterinin beklentilerinin ve bu organizasyonun herkes tarafından yapılabileceği bir angarya fikrinin yerleşmiş olmasıdır.

Bütün bu sebeplerden organizasyon hazırlanırken; müşterinin aklına gelmeyen, yapamayacağı yaratıcı fikirlerin oluşturulması lazımdır. Burada da karşımıza çıkan engel maliyetler olacaktır. Zaten gereksiz bir angarya olan bu organizasyon bu durumda sadece bir kokteylle dönüşür müşterinin gözünde...