KONUM

KATEGORİLER
3174

YILMAZ OTO KURTARMA - OTO ÇEKİCİ SARIYER

Firma Yetkilisi
: Yılmaz Alkan
Cep No
: Belirtilmemiş
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 11 Ocak 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 34460
Adres
: Önder Sk, No:5
Açılış Saati
: 00:00
Kapanış Saati
: 00:00
Firma Hakkında
: Yilmaz Oto Kurtarma olarak 2018 yılından beri sizlere İstanbul/Sarıyer - Maslak bölgesinde Çekici hizmeti vermekteyim. 1896 Gündür sizlere bu platformdan hizmet sunmaktayım.
Siz değerli müşterilerime 2 adet aracımla ve 6 adet personelimle hizmet veriyorum. Yilmaz Oto Kurtarma olarak hizmetlerim arasında Çekici sektöründe Oto Kurtarma, Oto Kurtarıcı ve Oto Çekici mevcuttur.

Tüm araçlarım Taşıma Kaskoludur Çekici sektöründe Şehir Dışına Çıkabilir, 7/24 Hizmet ve Sabit Kasa olarak çalışmaktadır.
Bugüne kadar yılmazotokurtarma.com üzerinden 1241 Çekici hizmeti gerçekleştirdim. İstanbul/Sarıyer bölgesinde Çekici ihtiyacınız için beni 05422121197 nolu özel numaramdan arayabilirsiniz.
İstanbul/Sarıyer bölgesinde Çekici hizmeti vermekte olup Tüm avrupa Ve Asya Kıtalarına ve ilçelerine de hizmet verebilirim.

İstanbul bölgesinde çekici hizmeti gerektiğinde sadece merkez yerlerde de değil, Kartal Çekici, Eyüp Çekici, Sultangazi Çekici, Beyoğlu Çekici, Esenyurt Çekici, Kağıthane Çekici, Çatalca Çekici, Maltepe Çekici, Şişli Çekici, Gaziosmanpaşa Çekici, Sancaktepe Çekici, Silivri Çekici, Beylikdüzü Çekici, Sarıyer Çekici, Bağcılar Çekici, Tuzla Çekici, Güngören Çekici, Beşiktaş Çekici, Şile Çekici, Çekmeköy Çekici, Esenler Çekici, Küçükçekmece Çekici, Ümraniye Çekici, Ataşehir Çekici, Arnavutköy Çekici, Kadıköy Çekici, Beykoz Çekici, Fatih Çekici, Avcılar Çekici, Pendik Çekici, Başakşehir Çekici, Adalar Çekici, Bakırköy Çekici, Üsküdar Çekici, Büyükçekmece Çekici, Bayrampaşa Çekici, Sultanbeyli Çekici, Bahçelievler Çekici ve Zeytinburnu Çekici Maslak Çekici Belgrad Çekici Bahçeköy Çekici olarak da hizmet vermekteyiz.