KONUM

KATEGORİLER
3614

DEVRAN TEKNİK MERSİN BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Firma Yetkilisi
: Belirtilmemiş
Cep No
Telefon No
: Belirtilmemiş
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 31 Ağustos 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 33050
Adres
: 5411 Sk, No:41/B
Firma Hakkında
: Mersin'de beyaz eşya servisi ve beyaz eşya tamiri, klima bakım ve klima onarımı konularında 7/24 hizmet veriyoruz. Tüm beyaz eşyalarınızın ve tüm ev elektronik araç gereçlerinin tamir ve bakımı için size bir telefon kadar uzağız. Mersin beyaz eşya servisi Devran Teknik.

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği bu günlerde, özellikle de ürün çeşitliliğinin arttığı bir dönemde doğal olarak bu ürünlerin bakımı, montajı, yedek parçaları ve temizliği gibi bir çok faaliyet alanı da oluşmaktadır. Teknolojik ürünler (beyaz eşyalar, küçük ev aletleri, ısıtma soğutma sistemleri ve diğerleri) her ne kadar en iyi kalitede üretilmiş olursa olsun, bazen teknik anlamda destek gerektiren durumlar oluşabiliyor. Bunların en doğalı, ürünü alırken ortaya çıkan “montaj” desteğidir. Montajı yapılmış olan ürünlerin belirli periyotlarda temizliği (örnek olarak: klima vb.) gerekmektedir. Mersin beyaz eşya servisi.

Çağrı merkezi numaralarımızdan herhangi birini arayarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen hizmetimiz size sadece bir telefon kadar uzak. Mersin beyaz eşya servisi.