Hakkımızda

Vawix olarak yaşadığımız çağda internetin gücünü fark ederek iş dünyasındaki büyük bir boşluğu doldurmaya karar verdik. Bu amaçla çıktığımız yolda verdiğimiz hizmetlerle kısa sürede kendimizden söz ettirmeyi başardık. Sitemizde bulunan "Firma Ekle" bölümü ile farklı bir bakış açısı sunduk. Gerçekleştirdiğimiz projeler sırasında kurumsallığın püf noktalarını yakından gördük ve bunu sizlerle paylaşmak istedik. Ücretsiz firma rehberi desteği veriyoruz. Küçük işletmelerle olan kuvvetli iletişimimiz ve istikrarlı çalışmalarımız sayesinde kurumsal olmanın başarısını birlikte yaşadık. Kurumsal firmaları da unutmadık. Müşteri potansiyellerini arttırarak kriz dönemlerini atlatmalara yardımcı olmaya çalıştık. Dünya çapında tanınmalarının gururunu yaşadık. Hizmetlerimizi herkese severek sunduğumuz için müşterilerin güvenliğini göz ardı etmedik. Sitemizde gizliliği ön plana çıkararak güvenli alıcı ve satıcı sistemini oluşturduk. Bu sayede Vawix ailesi hızla büyüdü ve büyümeye de devam ediyor.

Değerlerimiz

Vawix, platformda bulunan firmaları ve müşterileri ailesi olarak kabul eder. Dolayısıyla en büyük değerimiz, sizlersiniz. Bize olan güveninizin farkındayız. Bu yüzden mütevazılığımızı ve içtenliğimizi koruyarak sizleri memnun etmeye gayret gösteriyoruz. Kurumsallığın en büyük etkenlerinden birinin gelişim olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla değişime önem veriyoruz. Değişim sırasında verileri saklayarak sonuç odaklı çalışıyoruz. Bu sayede müşteri potansiyelinizi arttırıyoruz. Siz, gelişimin sevincini yaşarken biz de sizi mutlu etmenin gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, platformumuza firma girişi yapan herkesin müşteri potansiyeli arttırmaktır. Bu yüzden her gün hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Vawix, ekonominin müşteri potansiyeliyle doğru orantılı olduğuna inanır. Bu yüzden üyelerimizi, kurumsal olma yolunda ilerletme çabasındayız. Müşteri potansiyelini arttırmak için sitemizde firmaların reklamını yapıyoruz. Vizyonumuz, kurumsal olmamış işletmenin kalmaması ve müşterileriyle güvenle buluşmalarıdır.

İletişim

Firmanızın kısa sürede müşteri potansiyelini arttırmak için firma ekle butonunu kullanarak tanıtım yapabilirsiniz. Ücretsiz firma destek hizmetimizden yararlanmak için bizimle destek@vawix.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.