KONUM

KATEGORİLER
3614

KOÇKESEN HURDACILIK

Firma Yetkilisi
: Engin Koçkesen
Cep No
Telefon No
: Belirtilmemiş
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
: Belirtilmemiş
Ekleme Tarihi
: 13 Aralık 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 34075
Adres
: Ata Sk, No:16
Firma Hakkında
: KOÇKESEN METAL HURDA olarak siz değerli müşterilerimiz için 1986 yılından beri hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Önceliğimiz her zamanda ve her koşulda müşteri memnuniyeti olup, müşterilerimize layıkıyla hizmetlerde bulunmak ilk, tek ve en önemli hedefimizdir.
MİSYONUMUZ
Hurda denilince ilk akla gelen yıpranmış eskimiş artık kullanılamayacak hale gelen eşyalardır. Bu tarz eşyalarımız asla bir çöp veya atık değildir. Hurdacılık hizmetimiz bilinenin aksine bir geri dönüşüm eylemidir. KOÇKESEN HURDACILIK artık kullanılamayacak durumda olan pimapen, doğrama, metal kapılar, musluklar ve elektronik eşyalar gibi hayatımızda aktif olarak kullandığımız bir çok metal barındıran eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirip, aynı zaman da ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır.
ÇALIŞMA FORMATIMIZ;
Toplama alanlarımızda hazır hale getirilerek biriktirilen metalar, sonrasında fabrikalarımızda işlenerek geri dönüşüm için kullanılmaktadır. Çevreye duyarlı çalışma ekibimiz ile birlikte doğaya ve canlıya hiçbir zarar vermeden temiz ve titiz bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel materyaller ve alanında uzman ekibimizle en güzel hizmeti sağlamaktayız.
“Adresinizden Alıyoruz”
Evinizden veya işyerinizden çıkarmayı düşündüğünüz hurdalarınız için, endüstriyel sanayi tipi mutfak malzemeleriniz, cafe restoran malzemeleriniz için bize ulaştığınızda dilediğiniz zamanda adresinize gelip alıyoruz.
Bizden Sağlayabileceğiniz Diğer Hizmetler;
Kentsel Dönüşümüne karar verilmiş binalarınızda ve diğer bütün yapılarınızda, Kemerburgaz Hurda Yıkım/ Yıkımcılar için bir arayışa girdiğinizde Koçkesen Hurdacılık Yıkım ekibimizden bu konuda da hizmet edinebilirsiniz. Kemerburgaz Göktürk ve diğer İstanbul Avrupa Yakası Yıkımcılar olarak hizmetlerimiz sınırsızdır. KOÇKESEN METAL HURDACILIK ekibimize ulaşıp dönüşüme gidecek binalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Kemerburgaz / Göktürk’te Çelik Çatı sökümü içinde KOÇKESEN METAL SÖKÜM firmamıza ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınızda küçük bir keşiften sonra binanızda geri dönüştürülecek malzemeler için kabaca bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyat teklifi sunulup anlaşıldığı vakit dilediğiniz gün ve saatte hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. KOÇKESEN METAL HURDACILIK, Fabrika Sökümü, Çardak Sökümü, Çatı Sökümü gibi bir çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.
KOÇKESEN Metal, sizlerin hurda alımını yaptığı gibi sizlerde ikinci el çıkma inşaat malzemeleri arayışında iseniz Koçkesen Metal’e ulaşabilirsiniz.

Alüminyum, Çinko, Bakır, Krom, Kurşun, Demir, Paslanmaz KOÇKESEN HURDACILIK