KONUM

KATEGORİLER
3244

ÖZBALTACİOĞLU NAKLİYAT

Firma Yetkilisi
: Özkan Baltacı
Cep No
: Belirtilmemiş
Telefon No
Fax No
: Belirtilmemiş
İnternet Sitesi
Ekleme Tarihi
: 1 Ocak 2022
Kategorisi
Alt Kategorisi
İl
İlçe
Mahalle
Posta Kodu
: 52300
Adres
: Niksar Cd, No:5
Açılış Saati
: 07:00
Kapanış Saati
: 19:30
Firma Hakkında
: Ünye Nakliyat ücretsiz exper hizmeti ile size uygun fiyat araştırması yapılır ve en uygun fiyat belirlenir. Yapacağımız sigorta ile eşyalarınız gönül rahatlığıyla taşınır. Ev, iş yeri taşımacılığı ve şehir içi – şehir dışı taşımacılık bizimle çok rahat

Ünye Nakliyat taşıma sırasında Asansörlü aracımızın sağladığı kolaylıkla hızlı, güvenli ve gürültüsüz bir taşıma gerçekleşir. Taşınan eşyalarınız söküldüğü gibi montajlanarak sizin kullanımınıza sunulur. Taşınan eşyalar ve paketlenen koliler belirttiğiniz şekilde yerleştirilir. Taşınma gibi zor bir süreç firmamız sayesinde kolay hale gelir. Akşama keyif kahvenizi içerken iyi ki varlar demeniz bizim için en büyük ödüldür.

Ünye Nakliyat hayatımızda modern yaşamın değişen koşullarının oluşturduğu gereklilikler neticesinde ev taşımak zorunda kalabiliyoruz. Bu zorunluluklar bizim hayatımızda engeller oluşturabiliyor. Bu engelleri beraber kolay ve profesyonel şekilde atlatabiliriz. Bizi aramanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ücretsiz expertiz hizmetimizle; sizin için ekonomik ve profesyonel yardımı belirleriz. Uzman kadro ve teknolojik ekipmanlarla taşınmanızı sağlarız. Yeni yerinize kolay, hızlı ve güvenilir bir taşıma hizmeti sağlamış oluruz.